Změna velikosti písma

Drobečková navigace

Úvod > Obecní úřad > Úřad a samospráva

Úřad a samospráva

Kancelář starosty

Popis činnosti (mj.):

  • povolování zvláštního užití místní komunikace - výkopové povolení
  • povolování kácení dřevin rostoucí mimo les
Bc. Jiří Čížek
starosta městyse

415 694 129, 725 061 092
starosta@panenskytynec.cz

Lenka Slezáková
asistentka
415 694 129
asistentka@panenskytynec.cz

Úřední hodiny:

Pondělí 08:00 - 11:30 hodin 12:00 - 17:00 hodin
Úterý 08:00 - 11:30 hodin 12:00 - 15:00 hodin
Středa 08:00 - 11:30 hodin 12:00 - 15:00 hodin
Čtvrtek ZAVŘENO  
Pátek 08:00 - 11:30 hodin 12:00 - 14:00 hodin

Kancelář matriky a účetní

Popis činnosti:

  • svatební obřady: více informací o svatebních obřadech
  • vítání nových občánků do obce
  • ověřování podpisů (30,- Kč / 1 podpis)
  • ověřování kopií listin (30,- Kč / 1 stranu)
  • kopírování formátu A4 (2,- Kč / 1 stranu; 3,- Kč / list oboustranně)
  • kopírování formátu A3 (3,- Kč / 1 stranu; 4,- Kč / list oboustranně)

Ověřené výpisy - CZECHPOINT:

  • obchodní rejstřík
  • rejstřík trestů (občanský průkaz + 100,- Kč)
  • živnostenský rejstřík
  • katastru nemovitostí atd.
Miluše Slanařová
matrikářka, účetní

415 694 023
matrika@panenskytynec.cz

Úřední hodiny:

Pondělí 08:00 - 11:30 hodin 12:00 - 15:00 hodin
Úterý 08:00 - 11:30 hodin 12:00 - 15:00 hodin
Středa 08:00 - 11:30 hodin 12:00 - 17:00 hodin
Čtvrtek ZAVŘENO  
Pátek 08:00 - 11:30 hodin 12:00 - 14:00 hodin

Příspěvková organizace

Základní a Mateřská škola Panenský Týnec

Zastupitelstvo městyse

Titul, jméno, příjmení Funkce Telefonní kontakt E-mail
Bc. Čížek Jiří starosta 725 061 092 starosta@panenskytynec.cz
Vejražka Miloš místostarosta  731 012 010 vejrazkamilos@seznam.cz
Buk Pavel člen ZM    
Dražanová Martina člen ZM    
Starečková Klára člen ZM    
Šafránek Pavel člen ZM    
Bc. Šebková Lucie člen ZM    
Vágner Dušan člen ZM    
Ing. Zajíc Vlastimil člen ZM    

Finanční výbor zastupitelstva

  • předseda: Bc. Šebková Lucie
  • členové: Starečková Klára, Vágner Dušan

Kontrolní výbor zastupitelstva

  • předseda: Buk Pavel
  • členové: Dražanová Martina, Bureš Josef

Školní rada

  • členové: Vejražka Miloš, Ing. Zajíc Vlastimil